Категории товаров

Студія друку у Києві

З появою в кожному будинку комп’ютерів, Інтернету і копіювальної техніки всім здавалося, що друкований бізнес практично зникне, але дане припущення не збулося. Не зважаючи на те, що можна завжди скористатися домашньою і офісною технікою, багато хто все ж вибирають студії друку. Сучасні студії виконують найрізноманітніші послуги: звичайний кольоровий і чорно-білий друк, а також широкоформатний.
Студія друку АМС Принт надає послуги з розробки, виготовлення та розміщення рекламної, дизайнерської та інтер’єрної продукції. Досвідчені дизайнери і друкарі беруть участь у випуску продукції на всіх етапах, від розробки ідеї до випуску її «в життя». Даний етап охоплюває кілька стадій:
1. Розробка та узгодження дизайну, індивідуальний підхід до кожного замовника, незалежно від передбачуваного обсягу робіт і тиражу. При цьому враховуються всі побажання клієнта, виправити початковий макет за бажанням замовника можна на будь-якому етапі.
2. Друк продукції. У процес використовуються сучасну техніку, американського і японського виробника.
3. Проектування і виготовлення різних конструкцій, для розміщення друкованої продукції.
4. Своєчасне виготовлення і доставка виконаного замовлення клієнтам.
5. За бажанням клієнта, професійні фахівці можуть також провести монтаж виготовленої рекламної продукції на відповідні конструкції.
Студія друку АМС «Принт» виготовляє наступні види продукції:
• білборди;
* троли або реклама на опорах;
* банери на тканині, сітці, полімані;
• сітілайти;
• скроллери;
* фотополотна, інтер’єрний фотодрук;
• прес воли;
• брандмаури та ін.
За допомогою студії друку можна втілити будь-які ідеї, які допоможуть не тільки прикрасити інтер’єр приміщення, але і дозволить просуванню бізнесу та залученню клієнтів.

/>

Комментарии запрещены.

 • Что лучше оставить в залог — автомобиль или ПТС?

  При потребности в наличных денежных средствах хорошим решением материальных проблем может стать оформление займа. Автолюбители имеют возможность получить ссуду под залог транспортного средства. В последнее время финансовые организации стали... 
  Читать полностью

 • Как подготовиться к нанесению татуировки?

  История нанесения татуировок берет начало в глубокой древности, однако ни не теряют своей актуальности до сих пор. Если вы решили украсить свое тело каким-либо рисунком, забейте в строку поисковика своего браузера фразу «тату салон москва«.... 
  Читать полностью

 • Оформление детского садика

  Детский сад является для деток и его сотрудников вторым домом. Любой дом люди стараются украсить, сделать его уютным и неповторимым. Родителям и детям приятно прийти в сад и увидеть, насколько ярко и оригинально оформлено не только здание, но и стенды,... 
  Читать полностью