Категории товаров

Студія друку у Києві

З появою в кожному будинку комп’ютерів, Інтернету і копіювальної техніки всім здавалося, що друкований бізнес практично зникне, але дане припущення не збулося. Не зважаючи на те, що можна завжди скористатися домашньою і офісною технікою, багато хто все ж вибирають студії друку. Сучасні студії виконують найрізноманітніші послуги: звичайний кольоровий і чорно-білий друк, а також широкоформатний.
Студія друку АМС Принт надає послуги з розробки, виготовлення та розміщення рекламної, дизайнерської та інтер’єрної продукції. Досвідчені дизайнери і друкарі беруть участь у випуску продукції на всіх етапах, від розробки ідеї до випуску її «в життя». Даний етап охоплюває кілька стадій:
1. Розробка та узгодження дизайну, індивідуальний підхід до кожного замовника, незалежно від передбачуваного обсягу робіт і тиражу. При цьому враховуються всі побажання клієнта, виправити початковий макет за бажанням замовника можна на будь-якому етапі.
2. Друк продукції. У процес використовуються сучасну техніку, американського і японського виробника.
3. Проектування і виготовлення різних конструкцій, для розміщення друкованої продукції.
4. Своєчасне виготовлення і доставка виконаного замовлення клієнтам.
5. За бажанням клієнта, професійні фахівці можуть також провести монтаж виготовленої рекламної продукції на відповідні конструкції.
Студія друку АМС «Принт» виготовляє наступні види продукції:
• білборди;
* троли або реклама на опорах;
* банери на тканині, сітці, полімані;
• сітілайти;
• скроллери;
* фотополотна, інтер’єрний фотодрук;
• прес воли;
• брандмаури та ін.
За допомогою студії друку можна втілити будь-які ідеї, які допоможуть не тільки прикрасити інтер’єр приміщення, але і дозволить просуванню бізнесу та залученню клієнтів.

/>

Комментарии запрещены.

 • Автоматизация бизнеса

  Для инновационных предприятий ключевой особенностью современной системы класса ERP является самая высокая норма прибыли на инвестиции в приобретенное программное обеспечение (ROI). Сегодня никого не впечатляет быстрое выставление счетов или возможность... 
  Читать полностью

 • Туры в Египет — это безопасно

  Когда дают отпуск, у нас возникает вопрос, а куда же полететь и как удачно и уютно провести свой долгожданный отпуск. Наверняка отличным вариантом будут туры в египет. Его стоимость доступная и при этом можно получит кучу впечатлений и положительных... 
  Читать полностью

 • Как выбрать хорошую автошколу

  Уровень школ, обучающихся водить машину, очень разнообразен. Между тем, наша безопасность дорожного движения во многом зависит от них. Как вы выбираете хорошую школу вождения для своего ребенка, себя или своего супруга? Есть несколько критериев, и... 
  Читать полностью