Категории товаров

Студія друку у Києві

З появою в кожному будинку комп’ютерів, Інтернету і копіювальної техніки всім здавалося, що друкований бізнес практично зникне, але дане припущення не збулося. Не зважаючи на те, що можна завжди скористатися домашньою і офісною технікою, багато хто все ж вибирають студії друку. Сучасні студії виконують найрізноманітніші послуги: звичайний кольоровий і чорно-білий друк, а також широкоформатний.
Студія друку АМС Принт надає послуги з розробки, виготовлення та розміщення рекламної, дизайнерської та інтер’єрної продукції. Досвідчені дизайнери і друкарі беруть участь у випуску продукції на всіх етапах, від розробки ідеї до випуску її «в життя». Даний етап охоплюває кілька стадій:
1. Розробка та узгодження дизайну, індивідуальний підхід до кожного замовника, незалежно від передбачуваного обсягу робіт і тиражу. При цьому враховуються всі побажання клієнта, виправити початковий макет за бажанням замовника можна на будь-якому етапі.
2. Друк продукції. У процес використовуються сучасну техніку, американського і японського виробника.
3. Проектування і виготовлення різних конструкцій, для розміщення друкованої продукції.
4. Своєчасне виготовлення і доставка виконаного замовлення клієнтам.
5. За бажанням клієнта, професійні фахівці можуть також провести монтаж виготовленої рекламної продукції на відповідні конструкції.
Студія друку АМС «Принт» виготовляє наступні види продукції:
• білборди;
* троли або реклама на опорах;
* банери на тканині, сітці, полімані;
• сітілайти;
• скроллери;
* фотополотна, інтер’єрний фотодрук;
• прес воли;
• брандмаури та ін.
За допомогою студії друку можна втілити будь-які ідеї, які допоможуть не тільки прикрасити інтер’єр приміщення, але і дозволить просуванню бізнесу та залученню клієнтів.

/>

Комментарии запрещены.

 • Как выбрать домашние акустические системы

  Какие акустические системы выбрать для прослушивания музыки в домашних условиях? Возможностей много — давайте посмотрим на них и решим, какие из них окажутся лучшими. Читать полностью /> Читать полностью →

 • Популярность Stickeroid постоянно растет

  Сегодня облачные платформы становятся все более популярными. Новые разработки, предложенные россиянами (Виктором Кохом и Камилем Исламовым), собрали уже не мало средств, но планируется привлечь инвестиций в размере 11 миллионов долларов в ближайшем... 
  Читать полностью

 • Мягкая мебель

  Мебель для отдыха, это основа гостиной, и именно здесь вращается семейная жизнь. Чтобы мягкая мебель цены на которую указана на сайте coolhouse.com.ua хорошо выполняла свое предназначение, прежде всего она должна быть удобной. Принимая решение о покупке... 
  Читать полностью