Категории товаров

Студія друку у Києві

З появою в кожному будинку комп’ютерів, Інтернету і копіювальної техніки всім здавалося, що друкований бізнес практично зникне, але дане припущення не збулося. Не зважаючи на те, що можна завжди скористатися домашньою і офісною технікою, багато хто все ж вибирають студії друку. Сучасні студії виконують найрізноманітніші послуги: звичайний кольоровий і чорно-білий друк, а також широкоформатний.
Студія друку АМС Принт надає послуги з розробки, виготовлення та розміщення рекламної, дизайнерської та інтер’єрної продукції. Досвідчені дизайнери і друкарі беруть участь у випуску продукції на всіх етапах, від розробки ідеї до випуску її «в життя». Даний етап охоплюває кілька стадій:
1. Розробка та узгодження дизайну, індивідуальний підхід до кожного замовника, незалежно від передбачуваного обсягу робіт і тиражу. При цьому враховуються всі побажання клієнта, виправити початковий макет за бажанням замовника можна на будь-якому етапі.
2. Друк продукції. У процес використовуються сучасну техніку, американського і японського виробника.
3. Проектування і виготовлення різних конструкцій, для розміщення друкованої продукції.
4. Своєчасне виготовлення і доставка виконаного замовлення клієнтам.
5. За бажанням клієнта, професійні фахівці можуть також провести монтаж виготовленої рекламної продукції на відповідні конструкції.
Студія друку АМС «Принт» виготовляє наступні види продукції:
• білборди;
* троли або реклама на опорах;
* банери на тканині, сітці, полімані;
• сітілайти;
• скроллери;
* фотополотна, інтер’єрний фотодрук;
• прес воли;
• брандмаури та ін.
За допомогою студії друку можна втілити будь-які ідеї, які допоможуть не тільки прикрасити інтер’єр приміщення, але і дозволить просуванню бізнесу та залученню клієнтів.

/>

Комментарии запрещены.

 • Как одеть младенца летом?

  Летом, когда погода сходит с ума и жара быстро набрала обороты за короткое время, многие мамы задаются вопросом как одеть ребенка? Есть ли золотой совет, как одевать детей в любую погоду? В детском саду я вижу детей, бегущих в шерстяных шапках и шарфах,... 
  Читать полностью

 • Кофты мужские — мода

  Образцы повседневной стилизации часто выбирают толстовки, которые не только удобны, но и стильны. Стоит только знать, чтобы найти разные формы в разных случаях. Как выбрать мужскую толстовку? Читать полностью /> Читать полностью →

 • Какие специи должны быть в арсенале любой хозяйки?

  Практически ни одно блюдо не готовят без специй. Грамотное сочетание приправ может полностью изменить вкус одних и тех же продуктов и превратить их в совершенно разные блюда. Все хорошие кафе и рестораны знают этот секрет, поэтому закупают специи... 
  Читать полностью